Hakkımızda


Takiperest.com, dünyadaki en son takı trendlerini takip ederken bu trendlere ait takılara sahip olabilmenin keyfini sürebileceğiniz, aynı zamanda kendi stilinizi yaratmanın ayrıcalığını yaşayabileceğiniz, modaya ve kadına dair ilginizi çekebilecek birçok konuyu “Takıperest Blog”da bulabileceğiniz bir TAKI alışveriş sitesidir.


Takıperest ekibi olarak, gerek takılara olan  ilgimiz, araştırmacı ruhumuz, takı konusundaki yeteneklerimiz, sabırla bu işi incelikleriyle yapabileceğimize olan inancımız, profesyonelleşme yoluna gitmemize sebep olmuştur.


Asıl amacımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, doğru ürünü, doğru zaman ve doğru fiyatla sunan, web sitesi üzerinden keyifli ve kaliteli alışveriş deneyimi ile müşterilerin yaşam tarzını etkileyen global bir takı markası olmaktır. Ayrıca son moda ve trendleri erişilebilir kılmak, sürekli ve sağlam adımlarla büyümek, emeğe, insana ve doğaya saygılı olmak önceliklerimiz arasındadır.


Takı konusundaki talepleri cevaplayabilecek ürün yelpazesine sahip olan Takıperest, fiyat-kalite dengesi konusunda hassas davranmaktadır. Trend ürünlerin yanı sıra, tasarım ürünlerle de marka bilinilirliğini arttırmayı hedeflemektedir.