Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan www.takiperest.com’un  gizlilik politikasını içerir. Takiperest.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Sizlere rahat ve güven dolu bir alışveriş deneyimi yaşatmak en önemli hedefimiz olduğu için, TAKIPEREST’te alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Takıperest sunucularında tutulmaz ve saklanmaz. Ödeme sadece Takıperest’in arayüzünde, bankanız ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir. Takıperest üyeliğiniz esnasında kullanmış olduğunuz e-mail adresiniz, telefon numaranız, teslimat adresiniz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz, hiçbir şekilde üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılmaz.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız, fatura ve teslimat adresiniz, doğum tarihiniz ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

Takiperest.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük veya haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünleri içerebilir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Takiperest.com üyelik iptal işleminizi destek@takiperest.com adresine e-mail göndererek veya Takiperest.com internet sitesinde yer alan 'Üyelik İptali' seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Takiperest.com’a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon:

0(850) 522 0 938

Müşteri Hizmetleri:

destek@takiperest.com