Bu Bahar Senin Tarzın Hangisi ?

Yazar Gamze 10/03/2016 1 Yorumlar

İlkbahar 2016 Moda Trendleri

 

 

Gardrobunuzda baharı karşılamanın zamanı sizce de gelmedi mi? Takıperest ailesi olarak İlkbahar 2016 trendleriyle ilgili sizin için derinlemesine bir araştırma yaptık.. Çıkan sonuçlarda gördük ki 2016 İlkbahar trendleri arasında hem klasik olan pullar, kadifeler yerini almış, hem de kendinizi ifade edebileceğiniz özgün tasarımlar üzerinde yoğunlaşılmış. Tasarımcılar kelimenin tam manasıyla bireyselliği ön plana çıkartan modeller yaratmışlar. Bu da demek oluyor ki özgün tasarımlar içindeki zarif ve modern kadınları daha sık göreceğiz.

 

 


İlkbahar 2016 modasından acaba hangisi sizin daha çok ilginizi çekecek? En renkli en şık 2016 İlkbahar trendlerini öğrenmek için Takıperest yazımızı okumaya devam edelim. Hepsi birbirinden şık ve çekici görünüyor bizce..

 

 

İdealist Şehirli

 

2016 İlkbahar trendlerine baktığımızda ilk olarak idealist Şehirli Kadın profilini görüyoruz. Bu profil yeniliklerin ve trendlerin çok ötesindedir. Günlük stillerinde sadece çok ufak değişiklikler yapar ve rahatlıklarından asla ödün vermezler.  Terlik ve sandaletler vazgeçilmezleri arasındadır. Takıları çok fazla ön planda olmayan, daha sade, günlük kullanabilecekleri tarzları seçerler. Genelde ince zincir kolyeler ve minik top küpeleri kullanmayı severler.

 

 

Yeni Bohem

 

 

2016 İlkbahar trendlerinde sıkça göreceğimiz Bohem Tarz Kadın profili.. Bu tarz karmaşık desen ve modelleri kolayca giyinen kadınlar için biçilmiş bir kaftan.. Yeni Bohem tarz profili rahat ve özgürlüğün ötesinde, 2016 İlkbaharında daha da şık ve tarz olarak gözleri dolduruyor. Takılarda bohem tarz kolyeler, bohem bileklikler ve yazın bohem halhallar en tercih edilen takılar arasında yerini alıyor.

 

 

İngiliz Gülü

 

 

2016 İlkbahar trendlerine baktığımızda, içindeki romantizmi öldürmeyen kahraman ruhlu kadın stilinin sahibidir İngiliz Gülü profili. Her daim ihtiyacı olana yardım elini uzatmaktan sakınmazken asla da şıklığından ödün vermeyen bir profildir. Hastalandığı bile şık görünmekten vazgeçmeyen insanlar vardır hani, işte İngiliz Gülü profili tam da o kişileri kapsar. Yüzükleri ve şahmeranları hep ön plandadır, çünkü eller en önem verdiği yerleridir. Taşlı büyük küçük tüm gösterişli yüzükler onun tarzıdır.

 

 

Siber Pankçı

 

 

Bu kadın tam anlamıyla yumuşak kesimli bir üst versiyon lüks ve teknolojik kıyafetlerin hastası.. Uzay çağına ayak uydurma durumlarından mı dersiniz bilemeyiz ama bu tarz ile bu yıl çok sık karşılaşacağız. Ufak el çantalarını ve rahat kesim kıyafetleri tercih ederler ama takılarıyla da mutlaka kıyafetlerini güçlendirirler. Büyük bileklikler ve metal renk şahmeranlar olmazsa olmazları arasındadır.

 

 

Zirvedeki Kadın

 

 

Evet şimdi de sıra zirvedeki kadında.. Birçok kadının olmak istediği yer ve stildir. En gözde tasarımları ve tasarımcıları takip ederler. Her dönemin trendini hayatının her noktasında eksiksiz uygular. Zirvedeki Kadın profili için moda çok önemli yer tutar hayatlarında. Kıyafette, çantada, ayakkabıda, takıda en trend en moda ne varsa takip eder ve muhakkak edinir. Takar takıştırır, muhteşem kombinler çıkartır ortaya. Kolye, küpe, yüzük, şahmeran, bileklik ayırt etmez. Son moda trendi ve şık olması yeterlidir.

 

 

1 Yorumlar

Hümeyra Mutlu:
16/03/2016, 12:22:04 PM
Cevapla

Zirvedeki kadın kesinlikle her kadının içindeki heves

Yorum Yap