Takı Stiliniz Sizin Hakkınızda Neler Söylüyor ?

Yazar Gamze 07/03/2016 1 Yorumlar

TAKI STİLİN SENİN HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?

 

Takılar kişiliğinizi dışarı vuran ufak ip uçları gibidir. Çoğu zaman siz farketmeden sizin adınıza konuşurlar ve adeta söylenemeyenleri söylerler. Bazen çok açık bazen ise çok derin şeyleri ifade ederler.

Şimdi Takıperest olarak bir çok farklı stildeki takılardan konuşacağız. Bakalım takılarınız sizin hakkınızda neler söylüyor...

 

 

DÜNYA GEZGİNİ

 

Her zaman meraklı, korkusuz, macerayı seven, açık görüşlü ve altıncı hisleri güçlü bir kişiyseniz işte siz “Dünya Gezgini” tarzındasınız. Kültür ve tarihe çok büyük değer veriyorsunuz. Her zaman özgür bir ruha sahip olmanızın yanısıra, tarzınız renkli kişiliğinizi mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Etnik izlerle kabilelere ait süslemeleri birleştirmeyi seviyorsunuz. Takıperest kolyeler, bileklikler, yüzükler, küpeler sayesinde etnik tarzınızı ortaya koyabileceksiniz. Bunların her biri sizin tarzınız, ruhunuz ve geçmişiniz..

 

 

KADINSI ÇEKİCİLİK

 

Övünerek gösteriyorsunuz kadınlığınızı ve güzel şeylere olan tutkunuzu. Hayatın parlayan ve ışıldayan yönlerine aşıksın. Ateşli ve inançlı olmanın yanında, ilgi odağı olmaya bayılıyorsunuz. Klasikten moderne, takılarınız her zaman kafaları size doğru çevirir. Bol zirkon taşlı yüzükler, statement necklace dediğimiz gerdanınızı kaplayan taşlı kolyeler, ear cuff, ear jacket tarzı taşlı küpeler, rengarenk bileklikler Takıperest'te bulabileceğiniz tam sizlik takılardan sadece birkaçı..

 

 

BOHEM HATUN

 

Siz özgür ruhlu ve sıradışı olmanızın yanında sanatsal ve yaratıcı bir doğası olan, hiçbir kurala inanmayan bir yapıdasınız. Özgürlükçü ruhsunuz..  Sizin için en mutlu yer, doğanın kalbindeki yerler.. Denizi çok seviyorsunuz, uçsuz bucaksız denizleri.. Hele de çıplak ayakla yürümeye adeta tapıyorsunuz. İçinde ister boncuk ve püskül olsun, ister altın ve taşlarlar, yahut da kristaller ve zincirler..  Sizin takılarınız her zaman tek bir türden oluşur, bohem tarz.. Kolyeler, küpeler, bileklikler, yüzükler ya da şahmeranlar.. Takıperest'te bu yıl bohem rüzgarı sizin için esecek..

 

 

MODERN MINIMALIST

 

Siz kendinize güvenen ve her an gitmeye hazır bir yapıdasınız. Görünür de çok titiz değilsiniz belki ama özünüzde sadeliğin ve düzenin gücüne çok değer veriyorsunuz.  Tarzınız açık, şık ve minimal.. Adeta estetiği anlatıyorsunuz. Özellikle elleriniz sizin için çok önemli. Parmaklarınız, parmaklarınızın hareketliliği, sizi eklem yüzüklerine itiyor. Kibar ve taşsız takılar sizin tarzınızı oluşturuyor..

 

 

ŞIK ve ZARİF KIZ

 

Tarzınızdan o kadar eminsiniz ki... Kaliteye ve inceliğe çok önem veriyorsunuz. Duygusal ve romantikliğin ötesinde her güzelliğin değerini bilenlerdensiniz. Takı koleksiyonunuz klasikten moderne kadar uzanıyor ve her bir parça kibarlığınızı zerafetinizi yansıtıyor. Takıperest'in takılarında adeta kendinizi kaybedeceksiniz..

 

 

SERT HATUN

 

Eğer zincirler, metaller, deriler ve çivili ayakkabılar içindeyseniz, siz kesinlikle toplum kurallarına uymayan birisiniz. Doğru mu? Siz sert, sinirli ve maceracı kişiliğinizin yanında moda ve hayat tecrübelerini çok seviyorsunuz. Asla ama asla çizgiyi aşmaktan korkmuyorsunuz. Takılarınız gücü ve şıklığı etkili bir şekilde ifade eden parçalardan oluşuyor. Metal zincirli bir kolye, deri çivili bir bileklik, siyah taşlı büyük bir yüzük, deri bir pantolon, salaş bir tişört ve zincirli bir bot.. Tam da sizlik değil mi?

 

 

1 Yorumlar

Mine:
15/07/2016, 05:20:08 AM, www.takiperest.com
Cevapla

Takı stilimi, tarzımı belirlerken çok iyi bir yol gösterici oldu bu blog bana.. Takı stiliniz sizin hakkınızda gerçekten neler söylüyor merak ediyorsanız eğer, muhakkak www.takiperest.com da takıperest blog sayfasını ziyaret edin derim :)

Yorum Yap