Acaba Hangi Tarz Takılar Size Uygun?

Yazar Gamze 24/03/2016 1 Yorumlar

Acaba Hangi Tarz Takılar Size Uygun?

 

 

Karşınızda uzun yıllar sıkılmadan, sık sık takacağınız takıları belirlemeniz için tarzınızı ortaya çıkaracak ufak bir test Takıperest'ten. Bakalım sizin tarzınız hangisi...

 

Belki bir çok takınız size hediye olarak geldi ve mecburen tarzınız bu doğrultuda şekillendi. Takılarınızın tamamına baktığınızda ciddi tarz farklılıkları görülüyorsa bilin ki hediye olarak gelenlerle sizin tarzınız savaşıyor. Muhtemelen en sık kullandığınız kolyenize, yüzüğünüze ya da küpenize de alıştınız ve bu takılar artık size tekdüzelik hissi veriyor. Belki de artık kendi tarzınızı tam anlamıyla bulmak istiyorsunuz fakat satın aldıktan sonra yanlış kararlar verip pişman olmaktan da korkuyorsunuz. Şimdi Takıperest'in sizin için hazırladığı kısa ve keyifli testi yapmanın tam zamanı. Size en uygun olan takı tarzınızı hızlıca öğrenin.

 

1. Üstünüze bir şey almanız gerekti, hangisini tercih edersiniz ?

 1. Trençkot
 2. En sevdiğiniz renkte bir blazer ceket
 3. Kaşmir şal
 4. Deri ceket

 

2. İşiniz için :

 1. Çok seyahat ederim
 2. Birçok resmi toplantıya katılırım ya da sunumlar yaparım
 3. Ellerimle çalışırım
 4. Birçok yaratıcı insanla işbirliği yaparım

 

3. Boş zamanlarınızda en çok zevk aldığınız :

 1. Yürüyüş yapmak ya da dışarıda olmak
 2. Güzel bir kitap okumak ya da film izlemek
 3. Boyama ya da başka yaratıcı aktiviteler
 4. Alışveriş yapmak ya da en yeni restoranlarda yemek yemek

 

4. Akşam dışarı çıkarken genellikle ne giyersiniz ?

 1. Özel dikilmiş bir kıyafet
 2. Kısa bir elbise ya da dar bir etek ve bluz
 3. Soft renkli uzun bir elbise
 4. Oturan bir kot pantolon ve rahat topuklular

 

5. Eğer yatak odanızı tekrar dizayn edebilseydiniz nasıl olurdu ?

 1. Tek renkli ve huzurlu
 2. Tek duvarı renkli diğer duvarlar sade
 3. Keyifli ve rengarenk
 4. Krem ya da beyaz tonlarında, aydınlık ve tablolu

 

Cevap Anahtarı

 

Çoğunlukla A ise :

 

Tam anlamıyla modern bir kadınsınız. Geometrik şekiller ve dizayn modeller tam da size göre. Çeşitli malzemelerden yapılmış göze alıcı  kolyeler, yüzükler ve bileklikler modern bir görünüm sağlıyor size. Takiperest.com'da bulunan boynuzdan takılar ve el yapımı gümüşler sizin tarzını ortaya çıkaracak takılar arasında yer alıyor.

 

Çoğunlukla B ise :

Klasik görünümü seviyorsunuz hatta biraz da asil görünüme eğiliminiz var. Sürekli kullanabileceğiniz dizayn takıların yeri sizin için oldukça önemli. Mesela tek taşlar, inci takılar gibi.. Klasik takılar ile sadeliği ön planda tutarak abartıdan kaçıyorsunuz. Sade kolyeler ya da şık broşlar, inciler, taşlı küpeler, bileklikler tam da sizin tarzınız. Takıperest size tarzına ait takılarınız konusunda çok yardımcı olacak.

 

Çoğunlukla C ise :

 

Oldukça romantik bir kadınsınız. Hatta biraz romantik bir bohem tarzındasınız. Genellikle dizayn parçalarda geçmişin ve doğanın havasını arıyorsunuz. Sizin retro görünüşünüz farklı çağlardan ve kültürlerden bir karışım gibi. Romantik stiliniz, süslü ve renkli olduğu gibi doğa motifleri ve taşlar ile de adeta perçinlenmiş. Elbette ki takılarınızda ince işçilik de ön planda. Takıperest'te bulabileceğiniz kat kat kolyeler, kalabalık bileklikler ya da yüzükler tarzınızı tam anlamıyla yansıtmanızı sağlayacaktır.

 

Çoğunlukla D ise :

 

Trendleri takip etmek sizin işiniz. Moda ikonu tarzınız ile tüm yeniliklere açıksınız ve sevdiğiniz her şeyi takabilir, muhteşem kombinler yaratabilirsiniz. Bu yıl pirinç rengi, altın sarısı ve rose rengi oldukça moda.. Bu renkleri önce yüzükler ve kolyeler ile kullanmaya başlamalısınız. Unutmamalısınız ki moda sürekli değişiyor, bu yüzden en moda trendlerin yer aldığı Takıperest'i takip etmekten hiç vazgeçmemelisiniz.

 

            *Eğer iki farklı kategoriye dahil çıktıysanız, ikisinin temel öğelerinden bir karışım yapıp eşsiz tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

1 Yorumlar

Aslı:
24/03/2016, 05:41:30 AM
Cevapla

Çoğunluk D çıktı, resmen beni tarif ediyor. Çok güzel bir test. Dudak testinizden sonra bu teste de bayıldım. www.takiperest.com gün geçtikçe bende bağımlılık yapıyor. Her gün girip mutlaka bakıyorum❤️

Yorum Yap